Dogo Argentino
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ Almanya2

Dogo Argentino
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ Almanya2

Dogo Argentino
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino

Köpekler Hakkında Herşey Burada

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
yonlendirme yap

BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ

4 posters
YazarMesaj
selas

BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ Empty
MesajKonu: BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ   BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ EmptyCuma Ara. 04, 2009 1:13 pm

her insanın hayatına giren bir canlı evcil hayvan vardır mutlaka bu illa bir köpek olmaz bazen bir balık,bazen bir kuş veya solucan hatta fare toplayıp eve getiren birini tanıyorum. ilginç hikayelerde buluşmak dilegiyle. flower
bensultan

bensultan

MesajKonu: Geri: BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ   BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ EmptySalı Ara. 22, 2009 2:21 am

Ne kadar kendimi hatırlıyorum,bizim evde her zaman bir hayvancık vardı...Kuşlar,akvarium,hamsterler,kediler,köpecikler,hata sincap bile vardı...Büyüdüm,ana evinden gittim,annem derin bir OOFFF çiktı.Bana üzülürken,ama şu hayvanat bahçesinden kurtuluyor diye sevindi herhalde...belli - bıkmıştı....
xXxCAPOxXx

xXxCAPOxXx

MesajKonu: Geri: BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ   BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ EmptySalı Ara. 22, 2009 11:38 am

Smile Benimde ilk evcil dostum bir sivas kangalıydı ama benim değildi olsun dedim ve zamana bıraktım.Sonra Sarı muhabbet kuşum oldu sonra balıklarım sonrada rottweiller ım son olarak ise Capom king Ama annemin kedi fantazisi hiç bitmedi şuan bide ev içerisinde capo nun baş düşmanı gümüş bulunuyor Very Happy
selas

MesajKonu: Geri: BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ   BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 5:49 pm

ilk dostum kızım kırpık onunla daha o 6 aylıkken tanışmıştık.şirinmi şirin bir terrier di. ben annesiydim artık onun .küçücük burnuyla yatagımın ucunda aglardı ve ben gizlice onu alırdım yanıma .babaannem sesi kesildi ya anlardı kırpık benim yanımda .bırak şu hayvanı aşagıda kalsın diyorum getirip birde yatagına alıyorsun diye söylenir söyleni hiç susmazdı adeta ama dinleyen kim. kırpık ve ben beraber büyürken çok baglanmıştım ona o da bana sık sık hasta olurdum .o da benimle birlikte hasta olurdu günlerce yemez içmez öyle yatardı .tabi babaannem ölecekmi bu hayvan derdi .benimle birlikte iyileşir cin gibi oludu.evi dagıtıp ben yokken eşyalarımı kurcalaması tıpkı huysuz bir kardeş gibiydi. oysa vardı kardeşlerim .ama çok uzaktaydılar oydu benim kardeşim annem babam. ve bir gün tatile gitmiştik dönecegimiz gece otelin penceresine bir baykuş kondu ve ötmeye başladı babaannem ugursuzluk bu allah hayır etsin yarında yola cıkacagız dedi. ve sürekli arabada gezen kırpık ne olduysa oldu trafik ışıklarında arabanın camından atladı............benim feryadım göge ulaştı ama nafile ben kırpıgıma çarpan araç sahibine saldırırken arkadaşım kırpıgı veterinere götürmüş ama kurtaramamıştı.......... o şimdi antalyada uyuyor yerini bilmiyorum çünkü çıkartıp götürmek istemiştim göstermediler....................... akıllandımmı dersiniz bu kadar acıdan sonra ne gezerrrrrrrrrrrrrrrr..
gnr

gnr

MesajKonu: Geri: BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ   BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 7:04 pm

çok üzüldüm selas..başınız sağolsun..ben de müsait bir anımda yazarım belki kendi dostlarımı size...
xXxCAPOxXx

xXxCAPOxXx

MesajKonu: Geri: BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ   BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 7:36 pm

Selas başımız sağolsun Sad gerçekten çok üzüldüm. Anı yaşamaktan farksızım sanki o ışıklarda bende varmış gibi oldum Sad
selas

MesajKonu: Geri: BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ   BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ EmptyPerş. Ara. 24, 2009 2:31 pm

çok tşk ederim hiç kimsenin o ışıkları orda o anı yaşamasını istemem. bu başlangıç mendilleri hazırlayın öksüz dördüz kedilerimde ne yapacaksanız?????????????*
xXxCAPOxXx

xXxCAPOxXx

MesajKonu: Geri: BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ   BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ  DİNLEMEK İSTERİZ EmptyPerş. Ara. 24, 2009 2:53 pm

selas demiş ki:
çok tşk ederim hiç kimsenin o ışıkları orda o anı yaşamasını istemem. bu başlangıç mendilleri hazırlayın öksüz dördüz kedilerimde ne yapacaksanız?????????????*

Dur Dur Buna Hazırmıyım İnan Bilmiyorum Smile

BENİM DE İLK DOSTUM BİR KÖPEKTİ DİYORSANIZ DİNLEMEK İSTERİZ
1 sayfadaki 1 sayfası