Dogo Argentino
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) Almanya2

Dogo Argentino
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!

Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) Almanya2

Dogo Argentino
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogo Argentino

Köpekler Hakkında Herşey Burada

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
yonlendirme yap

Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)

4 posters
YazarMesaj
Satyriasis

Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) Empty
MesajKonu: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:17 pm

Aranıza yeni katıldım Sercan tavsiye etti benim köpeğim saf değil ama... Resimler çekildiğinde daha 9 aylık falandı şimdi 1 yaşında en yakın zamanda güzel fotolar çekicem

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Satyriasis tarafından Cuma Ara. 11, 2009 6:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
xXxCAPOxXx

xXxCAPOxXx

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:19 pm

Hadi Deli Oğlan Hadii Boynuma Dolaan Very Happy
Hoşgeldiniz Efendim Şerefler Verdiniz Smile
Alf'im Junior Canavarım Sende Hoşgeldin Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:20 pm

aramıza hoşgeldin köpeğini seviyorsunya önemli olanda o dimi tüyü kadar ömrü olsun maşallah
http://dogo.eniyiforum.net
Satyriasis

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:22 pm

Admin demiş ki:
aramıza hoşgeldin köpeğini seviyorsunya önemli olanda o dimi tüyü kadar ömrü olsun maşallah
,

teşekkür ederim, seviyoruz keretayı ben bull terrier almaya gittim sonra bi baktım bu dedim çökeyim hemen Very Happy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:23 pm

İyi yapmışsın bende daha yeni dogo aldım Smile
http://dogo.eniyiforum.net
Satyriasis

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:24 pm

aslında valla dostum bende bull terrier almaya gittim aha bi baktım beyaz pitbull dedim 6 aylıktı zaten pitbull ve dogo aynı genleri taşıyolar büyüdükce boy pitbull gibi kaldı tip dogo oldu Very Happy ki zaten beyaz pitbull için dogo ile çiftleştiriyolar
xXxCAPOxXx

xXxCAPOxXx

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:26 pm

Kanka Alf resimde 6 aylık olmasına rağmen kas yapısı gayet iyi durumda.
Yeni halini düşünemiyorum bile Wink
Satyriasis

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:30 pm

vallahi 2 yaşında dogo ve pitbullarla yan yana getiriyorum bazen karşılaşıyoruz arkadaşlarla 8-9 aylıktı 2-3 yşaşında pit ve dogolardan daha fazla kaslıydı (hala öyle) şimdi kafası göğüs kafesinden daha büyük oldu ilginçtir Very Happy umarım göğüste atıcak gerçi omuzlar genişlemeye başladı iyice, biraz idmanla barbar conan olacak Very Happy
xXxCAPOxXx

xXxCAPOxXx

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyCuma Ara. 11, 2009 6:33 pm

Conan güzel olur kanka Very Happy Sende Yaparsın Zaten Wink
gnr

gnr

MesajKonu: Geri: Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)   Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier) EmptyPaz Ara. 13, 2009 10:46 am

Maşallah I love you

Alf (Dogo Argentino & Amerikan Pitbull Terrier)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlginç dogo fotografları
» Dogo Argentino hakkında bilgiler
» WORLD DOG SHOW 2009 - Bratislava - DOGO ARGENTINO
» Dogo Arjantin = CAPO
» Dogo ve Dev Domuz